Weterynarze specjaliści – nasz zespół

Zespół naszej przychodni weterynaryjnej tworzą profesjonaliści z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każda placówka specjalizuje się w konkretnych typach zabiegów i terapii. Weterynarz kardiolog lub weterynarz ortopeda to specjaliści, których nie jest łatwo znaleźć, ale jest to możliwe właśnie w naszej przychodni w Trójmieście.

Zapraszamy więc na konsultację kardiologiczną lub ortopedyczną pacjentów z Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic – zwłaszcza, gdy poszukują Państwo miejsca, w którym działa weterynarz 24 h.

Z pełną świadomością twierdzimy, że nasi weterynarze specjaliści to osoby, dla których niesienie pomocy zwierzętom jest nie tylko obowiązkiem zawodowym, ale też pasją.


Sylwetki weterynarzy

 

Januszlek. wet. Janusz Borcowski  

Właściciel Przychodni, ukończył wydział medycyny weterynaryjnej Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie     w    1991 roku. Egzamin specjalizacyjny z zakresu chorób psów i kotów zdał przed państwową komisją egzaminacyjną w 2004 roku.


Tadeusz Poplawski

lek. wet. Tadeusz Popławski

Właściciel Przychodni, ukończył wydział medycyny weterynaryjnej Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie w 1992 roku.Egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii weterynaryjnej zdał przed państwową komisją egzaminacyjną w 2008 roku.


11916100_813026025476836_5261217639562154059_nlek. wet. Sebastian Domański

Ukończył wydział medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w 2013 roku. W naszej przychodni prowadzi konsultacje kardiologiczne, zajmuje się także anestezjologią. Specjalności; kardiologia, anestezjologia, intensywna terapia. W 2015 r odbył staż z anestezjolgii na Uniwersytecie w Wiedniu.

 


Michał

lek. wet. Michał Dzięcioł

Ukończył wydział medycyny weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie w roku1999. Przyjmuje w czasie dyżurów nocnych i weekendowych.

 


Lek. wet. Jakub Popławski 

Ukończył wydział medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w 2018. Obszar zainteresowań Diagnostyka Obrazowa.


Tech. dypl. Zuzanna Krajewska

Ukończyła kurs zoopsychologii, obszar zainteresowania: behawiorystyka.


lek. wet. Anna Wasilewko

Ukończyła wydział medycyny weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2014 roku. W 2019 Ukończyła Studia Podyplomowe: Diagnosta Laboratoryjny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.


tech. dypl. Patrycja Jankowska – obszar zainteresowania choroby pasożytnicze zwierząt towarzyszących, badania laboratoryjne.


 

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki grafik. W przypadku pytań lub chęci umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego.